fbpx

Akademik Kadro

“Hedefini bir yıldıza sabitlersen, bütün fırtınalarda yönünü bulursun”

Leonardo da Vinci

Eğitimin öğretim hayatının olmazsa olmaz iki unsurundan biri öğrenci diğeri ise öğretmendir. Nitelikli bir eğitim – öğretim ise; eğitimi isteyen, eğitimin peşinden koşan azimli öğrenciler ve hayatını mesleğine adamış, alanında uzman, idealist öğretmenler ile gerçekleşir.

Minör&Majör Eğitim Kurumları olarak bizler de eğitim sektöründe önde gelen tecrübeli ve idealist öğretmenleri ile farklı üniversitelerde görev alan akademisyenlerimizi öğrencilerimizle buluşturduk.

Oluşturduğumuz güçlü kadroda yer alan Pedagog, PDR Uzmanları, mentör öğretmenlerimizle de birlikte; Bursa’da ilk ve tek olarak Ortaokul ve Lise öğrencilerimiz için oluşturulan başarı odaklı “Bireysel Eğitim Sistemi” modelimiz ile eğitim sektörünün öncü markalarından biri olmayı hedefliyoruz.

Toplumun en küçük birimi olan ailede başlayan eğitimi belirli bir noktada devralan profesyonel eğitim kadromuz; gelecek nesilleri en nitelikli şekilde hem eğitim hayatına hem de yaşam boyu devam eden öğrenim hayatına hazırlarken, toplum hem de birey için ortak fayda yaratılması gerektiğine inanmaktadır.

İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak ister misiniz?