fbpx

Hakkımızda

“Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa, orada itimat ve itaat vardır. İtimat ve itaatin olduğu yerde disiplin, disiplinin olduğu yerde huzur, huzurun olduğu yerde başarı vardır! “
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Başöğretmen

Bursa’da ilk ve tek “Bireysel Eğitim Sistemi” Modeli

Minör & Majör Eğitim Kurumları olarak;  Bursa’nın güçlü ve güvenilir markası Minteks’in eğitim kolundaki yatırımı ve eğitim sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübemizin işbirliğiyle; Bursa’da ilk ve tek olan “Bireysel Eğitim Sistemi” modelimiz ile eğitim sektörünün öncü markalarından biri olmak hedefiyle yola çıktık.

Gelecek Nesilleri
En Nitelikli
Şekilde Topluma Kazandırmak

Toplumun en küçük birimi olan ailede başlayan eğitimi belirli bir noktada profesyonel anlamda devralarak gelecek nesilleri en nitelikli şekilde topluma kazandırmak bu toplumdaki her bireyin mutlak yararına olacaktır. Buna bağlı olarak kurum içerisinde; bu olguya inanan, öğrencilere yaptığı yatırımlarla bu ülkenin yarınını değiştirmeyi hedefleyen, yıllarını eğitime adamış idealist bir kadro kurduk. Emek harcayan tüm çalışma arkadaşlarımızın bu hedefler etrafında birleştiğini görmek, kurum kültürümüzün de bu yönde güçlü yönünü göstermektedir.

MİNÖR-MAJÖR-EĞİTİM-KURUMLARI-LOGO-LEKE

Bursa'nın ilk ve tek

Bireysel Eğitim Sistemi

Her Öğrenciye Ayrı Ders ve Çalışma Programı

Yalnızca Minör & Majör Eğitim Kurumları’nda bulunan; ortaokul ve lise öğrencilerimiz için oluşturulan başarı odaklı “Bireysel Eğitim Sistemi”; öğrencilerin bulundukları sınıfa veya sınavda aldıkları genel sonuçlara göre değerlendirilmesi yerine her öğrencimize ayrı bir ders ve çalışma programı uygulanmasını içermektedir.  

Güven ve Disipline Dayalı Sağlam Zemin

Minör Majör Eğitim Kurumları olarak hızla globalleşen dünyamızda, öğrencilerimizin hem öğrenim hem de çalışma hayatlarında emin adımlarla yürümeleri için var gücümüzle hiç durmadan çalışıyoruz. Kurduğumuz güven ve disipline dayalı bu sağlam zemin üzerine öğrencilerimizin hayallerini inşa etmekten gurur duyuyoruz.

Pedagog ve PDR Uzmanları ile Hazırlanan Ders ve Sınav Programı

Oluşturduğumuz güçlü kadroda yer alan Pedagog, PDR Uzmanları ve üniversitelerde görev alan akademisyenlerimizle hazırlanmış ders ve sınav programlarımız ile başarı da kaçınılmazdır.

Uzaktan Eğitim İmkanı

Kurumumuzda olası her duruma karşı yaptığımız planlamalar ile okul derslerine uzaktan eğitim ile devam eden öğrencilerimize de ayrı ders programı uygularken, teknolojik destekle derslerine bağlanma imkânı sunuyoruz.

Pandemi Koşullarına Uygun Kurs Merkezi

Kurs merkezi olarak pandemi koşullarına uygun oluşturulan V.I.P sınıflarımız, sınırsız kaynak, etkin takip sistemi, mentör öğretmenler gibi başarıyı arttıran birçok sistemini bir araya getirirken, hem öğrencilerimizin eksiklerini tamamlamaya çalışıyor hem de en büyük kaygıyı yaşayan sınav gruplarımızın konsantrasyonunu sağlıyoruz.  

figen-ural
Açtığımız yolda gösterdiğiniz hedeflere hep birlikte varacağız…
FİGEN URAL
Minör & Majör Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü

Vizyonumuz

“Amaç, ona varmak için yürüdüğün yoldur. Bugün attığın her adım, senin yarınki yaşamındır.”
Wilhelm Reich

Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında;